Bolu’da binek ve hafif ticari araçlara garantili bakım ve onarım hizmeti sunan Autonetwork Bolu Ünsal Servisi, “Wordclass Workshop” yarışmasında 109 Grupauto ülkesi ile tüm tedarikçilerinin oylarıyla 7 bin 400 servis arasında dünya birincisi seçilerek başarısını taçlandırdı. Yıllardır Boluluların güvenle araçlarının her türlü tamir ve bakımlarını yaptırdığı özel servis, dünya birinciliği ödülünü bugün gerçekleşen törende teslim aldı.

İl protokolü ve sevenleri Ünsal’ı yalnız bırakmadı

Törende Autonetwork Bolu Ünsal Servisi Yönetim Kurulu Başkanı sevilen iş insanı Murat Ünsal’ı, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, BTSO Başkanı Abdullah Alemdar’ın da arasında bulunduğu iş, siyaset ve bürokrasi temsilcileri ile sevenleri ve dostları yalnız bırakmadı.

Ünsal: “Ödülü müşterilerim ve çalışanlarım adına alıyorum”

Törende yapılan protokol konuşmalarında ilk olarak söz alan başarılı iş insanı Murat Ünsal, ödülü çalışma arkadaşları ve Bolu halkı adına aldığını ifade ederek, “35 yıldır otomotiv sektörünün içindeyim. Yaptığımız araştırmalar sonucu dünyanın en iyi kurumsal servis ağına sahip olan Autonetwork şirketi ile yolumuzu birleştirerek Bolu ve çevre illere servis hizmeti sunmaya başladık. Bizleri tercih eden ve bu ödülü almamız sağlayan tüm müşterilerimize ve ailem gibi gördüğüm tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum”  dedi. Ünsal ayrıca, yakın zamanda elektrikli araç devi Tesla’ya da servis hizmeti vermeye başlayacaklarını müjdeledi.

Tarablus: “Bu ödül Türkiye’ye verildi”

Yolcu otobüslerine emniyet kemeri denetimi Yolcu otobüslerine emniyet kemeri denetimi

Autonetwork Yönetim Kurulu Başkanı Eyal Tarablus da ödülün Türkiye adına verildiğini vurgulayarak “Dünyadaki lider şirketiz. Bu ödül aslında 3 ay önce uluslararası bir organizasyonda bize teslim edildi biz de teslim aldığımız ödülü teslim etmek için buradayız. 7 bin 400 servis arasında özenle seçildi. Bu ödül bu yalnız Bolu’ya değil Türkiye’ye verilmiş bir ödüldür ve gururumuzdur. O yüzden Ünsal Servisi’ne teşekkür ediyor, kutluyorum” diye konuştu.

Başkan Özcan: “İşini iyi yapıca dünya birincisi servis Bolu’dan çıkabiliyormuş”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da Murat Ünsal ve ekibini kutlayarak “İlimizde yetişen bir iş adamımız dünya birincisi olmuş. Gerçekten çok kıymetli. Aldığı bu ödülle değişik alanlarda faaliyet gösteren iş insanlarımızın da önünü açtı. Demek ki işini iyi yapıca dünya birincisi serviste Bolu’dan çıkabiliyormuş. Yani 109 ülkede hizmet veren 7 bin 400 servis arasından birinci seçilmek çok büyük bir başarı. Ben bu başarının devam ederek artasını diliyorum. Murat Ünsal beyefendiyi de bu büyük başarısından dolayı kutluyorum.” İfadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Suat Güner ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Alemdar’da yaptıkları konuşmalarda Murat Ünsal’ı tebrik ettiler.

Yapılan konuşmaların ardından ödül takdimine geçildi. Autonetwork Yönetim Kurulu Başkanı Eyal Tarablus, Autonetwork Bolu Ünsal Servisi Yönetim Kurulu Başkanı sevilen Murat Ünsal’a ödülünü teslim etti. Ödülü alan Ünsal’da günün anısına Tarablus’a Boluspor forması takdim etti. Ayrıca protokol üyeleri çektirilen hatıra fotoğrafı sonrası serviste incelemelerde bulundu.

Editör: Berfin MUTLU