Özgür Özel:   "Kendileri de isterse Cumhurbaşkanı Erdoğan'la 29 Ekim'de yeniden görüşebiliriz." Özgür Özel: "Kendileri de isterse Cumhurbaşkanı Erdoğan'la 29 Ekim'de yeniden görüşebiliriz."

HABER: HAVVA AKÇA
Bolu’da, 15 Temmuz Şehitleri Anma Bilardo Turnuvası 36 lisanslı sporcunun katılımıyla başladı. Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün geçtiğimiz aylarda kazandırdığı modern bilardo tesisinin açılmasıyla birlikte kentte bilardo sporuna olan ilgi de arttı.
Bölgenin en donanımlı tesisinde düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Anma Turnuvası’na  Bolu – Düzce - Zonguldak - Ereğli bölgelerinden gelen sporcular kıyasıya mücadele edecek ve final maçları 15 Temmuz günü gerçekleştirilecek. 
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BOLU’DA
Geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen Bilardo Tesisi ile Bolu Türkiye’de bilardonun gözbebeği olacak. Ağustos ayında düzenlenecek olan Türkiye Bilardo Artistik Şampiyonası, Kadınlar, Gençler Türkiye Şampiyonasına Bolu ev sahipliği yapacak. 
Bolu Bilardo İl Temsilcisi Ömer Uçar yaptığı açıklamada “Bolu Gençlik ve İl Spor Müdürlüğünün şehrimize kazandırmış olduğu modern bilardo tesisi ile birlikte ilimiz Türkiye Şampiyonaları adına talep edilen bir konum haline gelmiştir. Bilardo adına böyle büyük bir organizasyona ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzde daha birçok böyle prestijli şampiyonaların ilimizde yapılmasını temenni ediyoruz. Tüm halkımızı bu bilardo şölenine davet ediyoruz” dedi.

Muhabir: Havva Akça