Yerel seçimlere sekiz ay kala siyasi partilerde seçim hazırlıkları hızlandı. Cumhur İttifakı ortaklarından Büyük Birlik Partisi’nin Bolu Teşkilatları hafta içinde Ankara’ya giderek bir takım temaslarda bulundu.

BBP Bolu İl Başkanı Ümit Demir, Gerede İlçe Başkanı Eyüp Yalçın, Göynük İlçe Başkanı Ali Yılmaz, Yeniçağa İlçe Başkanı Adem Aracı ve yeni göreve gelen Mudurnu İlçe Başkanı Murat Yıldız ile parti mensuplarının yer aldığı Bolu heyeti, BBP Genel Merkezi’ne giderek BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile görüştü.

Yerel seçimlerle alakalı fikir alışverişinin yapıldığı ziyaretle ilgili bir açıklama yapan BBP Bolu İl Başkanı Ümit Demir, yerel seçimlerde Bolu merkez ile tüm ilçe ve beldelerde aday çıkaracaklarını belirterek her yerde doğru adayı belirlemek üzere çalışma yaptıklarını aktardı.

BAŞKAN ÖZCAN’DAN İTALYA BAŞBAKANI MELONİ’YE TEBRİK MEKTUBU BAŞKAN ÖZCAN’DAN İTALYA BAŞBAKANI MELONİ’YE TEBRİK MEKTUBU

BBP’nin 2019 seçimlerde Gerede ilçesinde aldığı yüzde 30’un üzerindeki oyu hatırlatan ve 2024 Yerel Seçimleri’nde tüm Bolu genelinde başarılı sonuçlar almayı hedeflediklerini söyleyen Başkan Demir, BBP Bolu teşkilatları olarak bu kapsamda Genel Başkan Mustafa Destici ile görüştüklerini, genel merkezde seçimlerle ilgili fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

HABER: Gülsevim AYDIN