SEBEN’DE DEPREMDE HAYATINI KAYBEDENLERİN ANISINA 1000 ADET FİDAN DAĞITILDI SEBEN’DE DEPREMDE HAYATINI KAYBEDENLERİN ANISINA 1000 ADET FİDAN DAĞITILDI

Gerede Muhtarlar Derneğinin 11. Genel Kurulu gerçekleştirildi. Tek liste ile seçime katılan 20 yıllık başkan Nazım Göktaş, bir kez daha güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi. Muhtarlar Derneğini 11. Genel Kuruluna Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çetin, MHP İlçe Başkanı Mustafa Çiçek, muhtarlar ile genel kurul üyeleri katıldı.

Yeniden Başkanlığa seçilen Nazım Göktaş, 100 üyenin 95’inin oyunu alırken, 5 üye ise mazeretlerinden dolayı genel kurula katılamadı. Yeniden Başkan seçilen Göktaş, “20 yıldır Geredeli muhtarlarımızın başkanlığını yapıyorum. Bu dönemde de muhtarlarımız bana destek verdiler ve tek liste olarak seçimlere girdim. Bana gösterdikleri bu teveccühten dolayı çok mutluyum. Görevimi her daim olduğu gibi yine başarılı bir şekilde sürdüreceğim. Muhtarlarımızın sesi olmaya devam edeceğim” dedi.