T.C. Mengen Kaymakamlığı koordinesinde Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Milyonların Hikayesi- Sinema Etkinliği ve Söyleşi’ kapsamında BAİBÜ Mengen Aşçılık Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda, İstanbul Milletvekili Av. Serkan Bayram’ın hayatının anlatıldığı “Buğday TanesiFilmi gösterimi ve ardından söyleşi gerçekleşti.

İstanbul Milletvekili Av. Serkan Bayram’ın 1975 tarihinde bebekken buğday tarlasında çıkan yangında vücudunun büyük bir bölümünde kalıcı yanıklar oluşan kaza sonrası, ellerini kaybetmesinden sonra önüne çıkan engelleri aşarak hayata tutunma mücadelesini ve başarı dolu hikayesini anlatan film Mengen Aşçılık Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda izlendi. Filmin ardından İstanbul Milletvekili Av. Serkan Bayram’la söyleşi gerçekleşti.

MUDURNU’DA BÜYÜK YANGIN MUDURNU’DA BÜYÜK YANGIN

Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci, “İstanbul Milletvekili Sayın Av. Serkan Bayram’ın hayatının anlatıldığı filmi öğrencilerimizle birlikte izledik. Daha sonrasında da söyleşi yapıldı. İstanbul Milletvekili Av. Serkan Bayram’a ve değerli misafirlere programa katıldıkları için şükranlarımızı sunuyoruz. Sinema etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan Kaymakamımız Sayın Fatih Yıldız Bey’e teşekkür ederiz. Programa emek veren tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.”dedi. Haber: Fatma Marmara

Editör: Elif Erdoğan