Sabahın erken saatlerinde günlük çalışmasına başlayan AK Parti Bolu Milletvekili ArzuAydın, Seben ilçesine giderek bir dizi ziyaretlerde bulundu. Seben’de Mısır Tohumu DağıtımTöreni’ne katılan Aydın, ardından çarşı ve sanayi esnafını ziyaret etti. Seben ilçe ziyaretinde açıklamalarda bulunan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, “Seben kıymetli bir coğrafya, bu coğrafyanın bir ferdi olmaktan biz de büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bereketli topraklarıyla Bolu tarımına can veren Seben için daha da verimli, çeşitli ve bol ürünün çıkması adına Seben Göleti’mizi ilçemize kazandırdık. Üniversitemiz ve  KYK Yurdumuz ile ilçemizin değerini artırdık. Gençlerimiz için yetmedi, çok güzel bir Gençlik Merkezi açtık. Stadımızı yeniledik. İlçemizin dönüşümü adına yakşık 400 TOKİ konutu inşa ettik, hemşehrilerimizin dinlenmesi için Millet Bahçesini hizmete sunduk. Yine sağlık alanında Seben’de Aile Sağlık Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi, 112 Acil Sağlık Hizmetleri binası inşa ettik. Yetmedi, doğalgaz için protokolümüzü de imzalayarak ilçemizde yaşayan hemşehrilerimizin konforunu artırmak için çabalıyoruz.” diyerek Seben ilçesinde daha bir çok yatırımın yapıldığını ve yapılmaya devam edeceğini ifade etti.

Seben ziyareti sonrası çalışmalarına Kıbrıscık’ta devam eden AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın burada da vatandaşlarla bir araya geldi. Kıbrıscık’ta yaptığı açıklamada Aydın; “Kıbrıscık yolunu ve ana giriş noktasındaki kavşağı tamamlayarak milletimizin hizmetine sunduk. Bugün AK Parti’nin yüz akı projelerinden olan TOKİ’lerde vatandaşlarımızla buluştuk. Tam yanında inşaatına devam ettiğimiz ve Kıbrıscık’ın ihtiyaçlarına cevap verecek güzellikte Aile Sağlık Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nu yerinde inceledik. Doğalgaz ile ilgili de çalışmalarımız devam ediyor. Kıbrıscık’ı çok seviyoruz ve önümüzdeki süreçte ilçemize daha da değer katacak projelerimizle yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Bolu’ya döndükten sonra Merkeze bağlı Gölcük ve Çobankaya köylerinde civar köylerin Muhtarları ve vatandaşlarla buluşan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın yoğun geçen programını burada noktaladı.

MHP’DE HEDEF BELEDİYE BAŞKANLIĞI MHP’DE HEDEF BELEDİYE BAŞKANLIĞI

HABER: Havva AKÇA