Gençlerin Sosyal Medyada Rol Model Aldıkları İsimler kimler? , işte o isimler... Gençlerin Sosyal Medyada Rol Model Aldıkları İsimler kimler? , işte o isimler...

Ardahan'da merada hayvanları otlatan bir çoban, karşısına çıktığını ileri sürdüğü filin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Fil fotoğrafı kısa sürede yayılırken, jandarma ekipleri de bölgeye giderek fili aramaya başladı. Vali Hayrettin Çiçek'ten ise kentte fil görüldüğü iddialarına ilişkin açıklama geldi.Fotoğrafın hızla yayılması üzerine Ardahan Jandarma Komutanlığı konuyla ilgili inceleme başlattı.İlk etapta çobanı bulan jandarma ekipleri fotoğrafın çekildiği bölgeye gitti.Çobanın gösterdiği bölgede olduğu ileri sürülen filin bulunması için çalışma başlatıldı.

VALİ ÇİÇEK'TEN AÇIKLAMA

Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, çobanın çektiği fil fotoğrafının gerçek olmadığını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Vali Çiçek, “Ardahan ilimizde fil görüldüğü iddiası tamamen uydurmadır. Kamuoyunun bilgisine sunarım” dedi.Havanın kararması nedeniyle arama çalışmaları el feneri ve flaşörlerle sürdürülüyor.