Ankara'da bir sanayi sitesinde çıkan yangın sebebiyle bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yenimahalle ilçesinde yer alan sanayi sitesinde henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın meydana geldi. Bölgeye çok sayıda sağlık, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Çıkan yangına itfaiye ekiplerince müdahale devam ediyor.

Ankara'nın Yenimahalle ilçesindeki Hurdacılar Sitesi'nde yangın çıktı. Siyah dumanların gökyüzünü kapladığı yangına itfaiye ekipleri müdahale ediyor. Ankara'da bir sanayi sitesinde çıkan yangın sebebiyle bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.Yenimahalle ilçesinde yer alan sanayi sitesinde henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın meydana geldi. Bölgeye çok sayıda sağlık, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Çıkan yangına itfaiye ekiplerince müdahale devam ediyor.Yangının çevredeki 3 işyerine daha sıçradığı ifade edildi. Öte yandan giderek büyüyen alevler Ankara'da birçok noktadan görülüyor.

2 OTOMOBİL YANDI

Bölgeye Ankara, Yenimahalle, Keçiören, Etimesgut ve Sincan ilçelerinden çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Bölgede park halindeki 2 otomobil de yandı.

ABB BAŞKANI YAVAŞ'TAN AÇIKLAMA

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, olaya ilişkin "Ankara İtfaiyesindeki izindeki personel dahil bütün personel yangına müdahale ediyor. Can kaybı yok. Havadan müdahale başladı." ifadelerini kullandı.

ANKARA VALİLİĞİNDEN AÇIKLAMA

Ankara Valiliği: Hurdacılar Sanayi Sitesinde atıl lastiklerin yer aldığı açık alanda yangın hadisesi meydana gelmiş, çevredeki hafif metallerin tutuşması ve rüzgarın da etkisiyle yangın bölgedeki işyerlerine sirayet etmiştir. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edilmiş olup, söndürme çalışmaları havadan ve karadan tüm hızıyla devam etmektedir.

MHP'de kurultay sonrası ilk MYK 15 Nisan'da toplanacak MHP'de kurultay sonrası ilk MYK 15 Nisan'da toplanacak

Kaynak:HABER MERKEZİ

Editör: Berfin MUTLU