Yangın Haberleri

yangın haberleri ve güncel yangın gelişmeleri, yangın ile ilgili tüm video, yangın fotoğrafları ve yangın haberleri Bolu Takip Gazetesi sitemizde


Genel

Bolu'nun Göynük ilçesinde ormanlık alanda çıkan örtü yangını paniğe neden oldu. Ekipler tarafından hızla müdahale edilen yangın, ağaçlara sıçramadan söndürüldü.

Genel

İzmir'de orman yangını: 3 kişi hayatını kaybetti

Genel

Bolu'da Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren sıkıştırılmış talaşla kömür üretilen fabrikada yangın çıktı. Deneme aşamasındaki kömürler fabrikadaki talaşları tutuşturdu.

Genel

Sandallar Mahallesi'nde Adem D'ye ait 14 ABB 519 plakalı otomobilin motor kısmında seyir halindeyken henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Genel

Bolu'da akşam saatlerinde yatakta unutulan bir şarj aletinden dolayı meydana gelen yangın, itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesiyle büyümeden söndürüldü.

Genel

Bolu'da öğlen saatlerinde etkili olan rüzgar ve yer yer yıldırım atmaları nedeniyle saat 13:25 sularında Merkez Çivril Mahallesi civarında otoban...

Genel

Bolu’da balya yapılan arpa tarlasında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangında tarladaki samanlar küle döndü.

Genel

Artan orman yangınlarına karşın önlemler alınmaya devam ediyor. Son olarak Düzce'de de ormanlık alanlara girişler 15 Ekim'e kadar yasaklandı.

Genel

Bolu’da kuru otların bulunduğu alanda çıkan yangın büyümeden söndürüldü.

Asayiş

Bugün saat 18:00 sularında Bolu'nun Göynük ilçesine bağlı Hacımahmut köyünde nedeni belirlenemeyen bir yangın çıktı.

Genel

Bolu Orman Bölge Müdürü Mahmut Şentürk'ün başkanlığında gerçekleşen 2024 yılı ilk 6 ay işletme müdürlükleri değerlendirme toplantısı Akçakoca Orman İşletme...

Genel

BURSA (İHA) - Bursa'da 3 katlı binanın en üst katında başlayan yangın bir anda büyüdü. Evde bulunan 2 kişi yangından...