Uzun yıllar AK Parti'nin her kademesinde görev yapan ve son olarak 3 dönem Bolu Belediye Başkanlığı görevini yapan Alaaddin Yılmaz 17 Mart Cuma günü saat 14:00 AK Parti binasında Bolu halkına seslenecek.

LAF ETMESİNİ BECEREMEYEBİLİRİM AMA  İŞ YAPMASINI BECERDİĞİMİ GÖSTERDİM LAF ETMESİNİ BECEREMEYEBİLİRİM AMA İŞ YAPMASINI BECERDİĞİMİ GÖSTERDİM

Aday adaylığı dosyasını parti yetkililerine teslim eden Alaaddin Yılmaz Bolu halkına bir davet yayınlayarak, "Kıymetli hemşehrilerim, dava ve yol arkadaşlarım; Kuruluşundan bu güne kadar kurucu İl Başkanı ve üç dönem Belediye Başkanı olarak onurla ve gururla sizlere hizmet etme fırsatı veren partime 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde Bolu Millet Vekili Aday Adayı olarak müracat etmem vesilesiyle 17 Mart Cuma günü saat 14:00 AK Parti İl Başkanlığında basın açıklaması yapacağım. Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği Türkiye Yüzyılı Vizyonuyla , ilk gün ki heyecan ve aşkla Bolu’muza büyük hizmetler yapmak muradıyla çıktığımız bu kutlu yolda sizleri de heyecanımıza ortak olmaya davet ediyorum" dedi.