ESKİ CHP İL BAŞKANI SEÇİMDE YAŞADIKLARINI PAYLAŞTI ESKİ CHP İL BAŞKANI SEÇİMDE YAŞADIKLARINI PAYLAŞTI

 Destek İstedi

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan cumhurbaşkanlığı ve 28.dönem milletvekilliği seçimleri öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi Bolu 1.sıra milletvekili adayı olan İsmail Akgül, bütün herkese ulaşmak ve gönüllere dokunmaya devam etmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İlk olarak Çobankaya köyünde, Banaz, Gölcük, Bağışlar ve Bahçeköy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Akgül, köylülerin sıkıntılarını dinledi. Daha sonra sırasıyla Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Akgül, destek ve dualarını talep ederek, hayırlı işler dileklerinde bulundu. Akgül, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek istedi.

“Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız”

 Akgül’e bu ziyaretlerinde MHP 2.sıra milletvekili adayı Rahmi Aksoy, MHP 3.sıra milletvekili adayı Muhittin Özel, il ve ilçe yöneticileri eşlik etti.
Her gittiği yerde vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaşan ve “Bolu’nun evladı, Bizim İsmail” diye anılan Akgül, ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada “Tüm hemşerilerimize ulaşmak, bütün vatandaşlarımıza temas etmek, gönüllere dokunmak için son ana kadar çalışmaya devam edeceğiz. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Gayret bizden, Tevfik Allah’tan” dedi.

HABER: Berfin MUTLU