İYİ Parti Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Örnekbaş, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler öncesi çalışmalarına devam ediyor. Örnekbaş, beraberindeki İYİ Parti Bolu İl Başkanı Burhan Aktaş, Merkez İlçe Başkanı Murat Güler ve milletvekili adayı Suat Orhan ile birlikte CHP Bolu İl Teşkilatı’nı ziyaret etti. Örnekbaş ve beraberindekileri CHP Bolu İl Başkanı Ersan Türkoğlu, partililer ve CHP Bolu Milletvekili Adayı Türker Ateş karşıladı.

“15 MAYIS SABAHINA TARİH YAZARAK UYANACAĞIZ”

Ziyarette konuşan Örnekbaş, “Bizi ağırlayan değerli Cumhuriyet Halk Partisi temsilcilerine ve milletvekili adaylarına teşekkür ediyoruz. İnşallah Millet İttifakı’nın tüm bileşenleriyle 15 Mayıs sabahına tarih yazarak uyanacağız. Ülkemize, Bolu’muza güzel ve aydınlık günler gelecektir.” dedi.

ERSAN TÜRKOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ

Milletvekili kesin sonuçları bugün Resmi Gazete'de yayımlanacak Milletvekili kesin sonuçları bugün Resmi Gazete'de yayımlanacak

CHP Bolu İl Başkanı Ersan Türkoğlu ise, “İYİ Partili dostlarımızı ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde ittifak olarak girdiğimiz seçimlerde başarılı olduğumuzu daha önceden gördük. Ülke olarak son derece önemli bir seçime gidiyoruz. Bu seçim ülkenin geleceğini belirleyecek. Bu yüzden bizlere çok ciddi sorumluluklar düşüyor. Güçlendirilmiş parlamenter sistemin yeniden devreye girmesi için bu seçimlere büyük bir özveriyle hazırlanıyoruz. Ben ittifak ortaklarının Bolu’da çok keyifli ve birlik içerisinde bir seçim çalışması yürüteceğini düşünüyorum.” diye konuştu.

HABER: Mümin Sefa GÜNAY