GEREDESPOR’DAN HEDEF AÇIKLAMALARI    GEREDESPOR’DAN HEDEF AÇIKLAMALARI  

Başkan Abak "Bir alt lig takımıyla anlaştığını duydum ve bunu da hocaya sordum. Hoca öyle bir şey yok dedi ama sonra enerjisinin olmadığını, takıma katkı veremeyeceğini söyledi. Bunu söyledikten sonra da yani gitmek isteyene dur demek de 57 yıllık Boluspor camiasına yakışmaz” dedi.

"Beraber yola çıktığımız Sait hoca ile Pendikspor maçı sonrası görüştüklerini yola beraber çıktığımızı, yolu beraber tamamlayacağımızı söyledik" diyen başkan Savaş Abak "Hocaya yanındaolduğumuzu tekrar tekrar belirttik. Ama hoca, nedense herhalde kafası karıştı hocanın. Çünkü geçen hafta pazartesi günü tekrar hocayla görüştük. Yine böyle bir konu yoktu. Ama ben pazartesi günü İzmir'den bir arkadaşla menajerden bana telefon geldi. Bir alt lig takımıyla anlaştığını duydum ve bunu da hocaya sordum. Hoca da tabii öyle bir şey olmadığını söyledi ama salı günü yanıma geldiğinde yani enerjisinin olmadığını, takıma katkı veremeyeceğini söyledi. Bunu söyledikten sonra da yani gitmek isteyene dur demek de 57 yıllık Boluspor camiasına yakışmaz” ifadelerini kullandı.

Abak ayrıca Sait hocanın ve ekibinin bugüne kadarki tüm alacaklarının ödendiğini belirterek “Burada tabii hocanın kendi kararıdır. Tabii arzu, istek ve enerji olmadığı zaman bu takım da bizim istediğimiz seviyeye gelme şansımız yok. Boluspor büyük bir camia, gitmek isteyen her zaman gidebilir. Sait Hoca'ya da bundan sonraki ne diyeyim? Teknik direktörlük hayatında bir alt ligde başarılar diliyorum.”dedi.