TAŞ ÜSTÜNE TAŞ, HAK YOLUNA BAŞ KOYDUK

Seçim çalışmalarının son gününde Bolulu vatandaşlara seslenen AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın; “Sizler 3 Kasım 2002 seçimlerinde yanımızdaydınız, bizi iktidara taşıdınız. Durmadınız, 'Durmak yok, yola devam.' dediniz, 'Bu şarkı burada bitmez.' dediniz. Sizler 22 Temmuz 2007 seçimlerinde yanımızdaydınız, vesayete karşı hep birlikte mücadele ettik. Sizler 12 Haziran 2011 seçimlerinde yanımızdaydınız, ülkemize hep birlikte çağ atlattık. Sizler Gezi olaylarında, 17-25 Aralık emniyet-yargı darbe girişiminde, Cumhurbaşkanlığı seçiminde yanımızdaydınız. Vandallara ve ihanet çetelerine hep birlikte karşı koyduk. Sizler 2015 seçimlerinde, özellikle 1 Kasım'da yanımızdaydınız. 2018 seçimlerinde yine bizle beraberdiniz. Ellerini ovuşturarak Türkiye'nin diz çökmesini bekleyenlere derslerini hep birlikte verdik.

Sizler 15 Temmuz darbe girişiminde buradaydınız, AK Parti binası önündeydiniz, Demokrasi Meydanı’ndaydınız, Valilik önündeydiniz. Velhasıl nerede bir darbeci varsa hepsinin karşısında oldunuz. FETÖ ihanet çetesine ve onlarla birlikte hareket edenlere sokakları hep birlikte dar ettik. Ülkemizi, bayrağımızı, ezanımızı, özgürlüğümüzü, namusumuzu darbecilerin pençesinden hep birlikte kurtardık. 

AK Parti kurulduğundan bu yana taş üstüne taş koyarak yoluna devam etti. Hak bildiği yoldan ayrılmadı, kimsenin karşısında eğilmedi, bükülmedi. Şimdi ülkemizin bekası için, kirli ittifaklara, oyunlara karşı birlik ve beraberliğimizi bir kez daha gösterme vakti. Şimdi ülke için, vatan için, bayrak için küskünlükleri, dargınlıkları, ufak meseleleri bir tarafa koyma vakti. Şimdi milli ve yerli savunma sanayinin, petrol ve doğalgaz çalışmalarının, Doğu Akdeniz’de, Azerbaycan’da, Kuzey Irak’ta etkin bir Türkiye’nin devamı için AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a omuz verme, sahip çıkma vakti. Bizim milletimizin engin ferasetine inanıyor ve sandıkta en doğru kararı vereceklerine yürekten inanıyorum.

BBP İL BAŞKANI DEMİR’DEN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ BBP İL BAŞKANI DEMİR’DEN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

Bu vesileyle, her daim bizleri bağrına basan, gönüllerini açan Bolu’da yaşayan tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

HABER: Bülent VELİOĞLU