MALATYA DEPREM SON DAKİKA! Artçı sarsıntılar devam ediyor... MALATYA DEPREM SON DAKİKA! Artçı sarsıntılar devam ediyor...

HABER: Berfin MUTLU

Yeni müdür Öztürk, 2009-2012 yılları arasında Gerede Şubesinde yönetmen yardımcısı olarak görev yapmış, ilçe halkı tarafından sevilen bir yöneticiydi. Gerede Ziraat Bankası Şubesi’ne yeni atanan Mehmet Koray Öztürk görevine ilçemizde başlayarak müşteri ziyaretlerine de hız verdi.

Öztürk, Geredelilere en iyi hizmeti vermek için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyerek, kendisinin bu ilçeye yabancı olmadığını, 2009-2012 yılları arasında Gerede Şubesinde 3 yıl boyunca görev yaptığı ve görevi boyunca yöre halkı ile herhangi bir zorluk yaşamayacağını dile getirdi.

Öztürk “Yöneticilik yaptığım yerlerde olduğu gibi Gerede’de insanlarımızın sevecen sıcak ilgisiyle karşılaştım. Ben de yöre insanına hizmet etmeyi bir görev olarak algıladığımdan, kendi bölgemizden başka bir yere gitmek istemedim. Gerede’de tarım, hayvancılık ve ticaret yoğun bir şekilde yapılıyor. Bu yönüyle Ziraat Bankası olarak çiftçinin ve esnafın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Memleketi Bolu olan Mehmet Koray Öztürk, evli ve 2 çocuk babasıdır.