'in teknik direktörlüğünü yaptığı , Yunanistan Süper Ligi Şampiyonluk Turu maçında Aris'i konuk etti. Kendi sahasında rakibine mağlup olan Yunan ekibinde teknik direktör Fatih Terim'e maç sonu tepki gösterildi.

FATİH TERİM TELEFONUNU YERE FIRLATTI

Karşılaşmanın 2. dakikasında Aris, Alvaro Zamora'nın attığı golle 1-0 öne geçti. Mücadelenin kalan dakikalarında başka gol olmayınca Panathinaikos sahadan mağlup ayrıldı ve şampiyonluk şansını zora soktu. Maç esnasında oldukça sinirlenen Fatih Terim'in telefonunu yere fırlattığı belirtildi.

Milli Eğitim Bakanı Tekin: Cemaatçi değilim; Atatürk’ü seviyorum Milli Eğitim Bakanı Tekin: Cemaatçi değilim; Atatürk’ü seviyorum

TARAFTARDAN TERİM'E TEPKİ

Maçın ardından röportaj vermek için saha içinde kurulan alana gelen Fatih Terim'e bir kısım Panathinaikos taraftarı büyük tepki gösterdi. Yunan taraftarlar deneyimli hocayı ıslıklarken Fatih Terim kısa bir açıklama yaparak alandan ayrıldı.

FATİH TERİM: ÇOK ÜZGÜNÜM

Fatih Terim yaptığı açıklamada, "Büyük bir avantajı kaybettik. Maçta çok erken geriye düştük. Çok üzgünüm. Ligde dev bir avantajı kaybettik" ifadelerini kullandı.

haber merkezi