BU YOLDA ULAŞIM KONTROLLÜ SAĞLANIYOR BU YOLDA ULAŞIM KONTROLLÜ SAĞLANIYOR

Bolu’da İyi parti’nin afişleri 21 Mart tarihinde Karaçayır Mahallesi’nde bulunan reklam panolarından yırtılmıştı. Daha önce yaşanan olayın ardından tekrar İyi Parti’nin afişleri yırtıldı. Polis ekiplerinin yaptığı incelemeler sonucunda afişlerin neden yırtıldığı ortaya çıktı.

Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ın fotoğraflarının olduğu İyi Parti’nin reklam görsellerinin yırtılması sonrasında partililer tepkililer tekrardan ayaklandı. Polis ekiplerine partililer tarafından giden şikayetler üzerine olayla ilgili inceleme başlatıldı.

TEPKİ GÖSTERDİLER”

Meral Akşener ve İmamoğlu ve Yavaş’ın fotoğraflarının olduğu reklam afişlerinin tekrar yırtılması üzerine, İYİ Parti ve CHP’liler duruma tepki gösterdiler.
 

AFİŞLERİN SIRRI ORTAYA ÇIKTI

Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri 21 Mart tarihinde gerçekleşen ilk olayı çevrede bulunan güvenlik kameralarından inceledi. İlk olayda reklam afişlerinin rüzgardan dolayı yırtıldığı tespit edildi. İkinci kez gerçekleşen olayın ise reklamcının afişleri tam olarak toplamadığı için yırtık şekilde kaldığı ortaya çıktı.