Bolu İHH İnsani Yardım Derneği “15 Dünya Yetimler Günü” münasebeti ve Köroğlu Off-Road Kulübü’nün desteğiyle Yetim çocuklarla birlikte Off-Road etkinliği yaptı. Off-Road heyecanını birebir yaşatmak amacıyla özel tasarımlı arazi araçlarıyla gezen çocuklar günün tadını çıkardı.

Bolu İHH İnsani Yardım Derneğinin “Yetim Dayanışma Günleri” etkinliği kapsamında yetim çocukları sevindirmek amacıyla anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi. Köroğlu Off-Road kulübünün destekleriyle Sultan köyü yaylası su sızdı şelalesine giden yetim aileleri de heyecanlı ve unutulmaz bir gün geçirdiler.

BOLU'DA "SAĞLIKLI GIDA İLE BÜYÜYORUM PROJESİ" TAMAMLANDI BOLU'DA "SAĞLIKLI GIDA İLE BÜYÜYORUM PROJESİ" TAMAMLANDI

Bolu İHH yetim sorumlusu Huri Cesaretli, etkinlik hakkında bilgi vererek; “Dünya yetimler günü 2014’ten beri her ramazanın 15’inde İHH ve İslam Birliği Teşkilatı’nın beraber belirlediği yetimlere elimizi uzatmak ve farkındalık yaratmak için kutlanan bir gün. Çocuklarımızın hepsi bize emanet. Emanetlerimize en güzel şekilde hem ilimizde hem yakınımızdaki yetimlerimize el uzatmak, onları himaye etmek amacımız. 55 kişinin katılımıyla etkinlik gerçekleştirdik. Etkinlik boyunca çocuklarımıza çeşitli ikramlarda bulunduk. Köroğlu Off-Road kulübüne teşekkür ederiz” dedi. Etkinliğin sonunda Bolu İHH İnsani Yardım Derneği sorumluları ve Köroğlu Offroad Kulübü üyeleri yetim çocuklara ikramlarda bulundu.

HABER:Berfin MUTLU