14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek olan Milletvekili Genel Seçimlerine Cumhur İttifakı çatısı altında gireceği için ilk defa barajsız seçim süreci geçiren Büyük Birlik Partisi, Bolu ve ilçelerinde de çalışmalarına devam ediyor. Partinin Bolu Milletvekili Adayları Doç. Dr. Emin Serin, Yaşar İmamoğlu ve Kübra Yılmaz, bayram sonrası çalışmalarına yoğun ilgi gördükleri Gerede’nin ardından Yeniçağa ilçesiyle devam etti.

Yeniçağa’da kimi zaman ayrı ayrı, kimi zaman birlikte gerçekleştirilen ziyaretlerde ilgi ile karşılanan Büyük Birlik Partisi heyeti, Bolu’dan milletvekili çıkarma hedefini koruyor. İlçe merkezinde ve sanayi sitesinde bulunan çeşitli fabrika imalathanelerini ziyaret eden heyet, buralarda esnaf ve vatandaşlarla görüştü. Heyet ayrıca ilçedeki spor kulübünün antrenman yapan futbolcularını da ziyaret ederek, dostluk, kardeşlik ve fairplay vurgusu yaptı.

“Harika bir yer”

Ziyaretler sonrasında Yeniçağa Gölü kıyısından çektiği bir video ile Bolululara seslenen Büyük Birlik Partisi Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı Doç. Dr. Emin Serin, Yeniçağa’nın harika bir yer olduğunu belirterek şöyle konuştu:

“Çalışkan Bolulu hemşehrilerim. Sizleri Yeniçağa Gölü’nün önünden, kuş gözlemevinden selamlıyorum. Burası Yeniçağa ilçesi. Eskiçağa bölgesinden taşınmış olan harika bir yer. Lojistik ağlarıyla, torfuyla, harika insanlarıyla bizleri bekliyor.

Yapmamız gereken tek şey, yerel yönetim, mülki idare ve merkez siyaseti arasındaki dengeyi kurmak ve ‘Birlikte Güçlü Bolu’ için yola çıkmak. Hepinizi selamlıyorum. Allah’a emanet olun."

Sıkıntıların çözümü için hemen harekete geçti

Öte yandan milletvekili adaylarından Kübra Yılmaz da Yeniçağa Belediye Başkanı Recai Çağlar’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Çağlar ile ilçedeki çalışmalar sırasında kendilerine iletilen sıkıntıların çözümü için istişarede bulunulduğu öğrenildi.

SEÇİM ZAFERİ GEREDE’DE COŞKUYLA KUTLANDI SEÇİM ZAFERİ GEREDE’DE COŞKUYLA KUTLANDI

HABER: Havva AKÇA