Salıbeyler Mahallesi Muhtarı Mehmet Karaman, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Selma Hancıoğlu, Sağlık Mahallesi Muhtarı Murat Çakır ve Çivril Mahallesi Muhtarı İsmail Yaman’dan oluşan yeni yönetim çalışmalarına başladı.

Kısa bir süre önce göreve gelen Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Akduman yaptığı açıklama da

“ Geçmiş dönemlerden farklı olarak Denek Yönetim Kuruluna ilave olarak uzun yıllar Muhtarlık tecrübesi olup toplum nazarında akil konumda olan Muhtarlarımızdan “Danışma Kurulu” oluşturduk. Bu kurulda Akpınar Mahallesi Muhtarı Mustafa Şengüleç, Semerkant Mahallesi Muhtarı Enver Tunç, Aktaş Mahallesi Muhtarı İsmail Usta, Karaçayır Mahallesi Muhtarı Cengiz Aydoğan ve Aşağısoku Mahallesi Muhtarı Abdullah Aktaş görev aldı.

Bolu Merkezde bulunan 45 Mahalle Muhtarımızın tamamının derneğimiz çatısı altında toplanması için Yönetim Kurulumuz ile birlikte yoğun çaba sarf ettik. Sonuç olarak ta mahalle Muhtarları olarak birlik ve beraberliği sağlamış olduk. Üzerimize düşeni yapmış olduk.”dedi.

Akduman ayrıca “Yönetim kurulu olarak başta Sayın Valimiz ve Belediye Başkanımız olmak üzere kurumlara nezaket ziyareti yapmaktayız.

Denizde 19 Mayıs coşkusu Denizde 19 Mayıs coşkusu

Dernek olarak temel hedefimiz Muhtarlarımızın birlik ve beraberliğini sağlamak, Muhtarlar arasında iş birliğini artırmak, Mahallelerin sorunlarına çözüm noktasında Muhtarlar ve Belediye arasında koordinasyon sağlamak, yeni projeler geliştirerek Bolumuzun daha yaşanabilir ve modern şehirlerarasında yer alması noktasında başta Valimiz ve Belediye Başkanımız ile ortak hareket etmektir.”dedi. Haber Merkezi