ŞEHRE 1 YILDA VERİLEN SU MİKTARI 2.5 SAATTE YAĞMUR OLARAK GELDİ ŞEHRE 1 YILDA VERİLEN SU MİKTARI 2.5 SAATTE YAĞMUR OLARAK GELDİ

Bolu’daki sağlık kurumlarındaki eksik olan servislerin kente kazandırılması için çalışmalar yürüten İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol’un girişimleriyle Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesine Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Servisi kazandırıldı. Servisin yapımı için katkı sunan hayırsever Suat Yamanel ve İlamet Metal’in de desteğiyle açılan servis hizmete başladı.

İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol, Bolu’daki sağlık kurumlarındaki eksik servislerin giderilmesi için çalışmalar yürütüyor. Bu kapsamda, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Servisi açıldı. Servisin yapımı, hayırsever Suat Yamanel ve İlamet Metal’in katkılarıyla gerçekleşti.

Servisin açılış törenine katılan Doç. Dr. Demirkol ve İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri bağış yapan vatandaşlara teşekkür ederek plaket takdim ettiler.

HABER:Gülsevim AYDIN