Birbirine giren köpekleri böyle ayırdı Birbirine giren köpekleri böyle ayırdı

ÖZEL HABER: Havva AKÇA
Edinilen bilgiye göre, Semerkant mahallesi Akıncı sokakta bulunan bir apartmanda eşiyle birlikte yaşayan Irak asıllı H.M., eşi İ.H.’nin kendisini başka bir yabancı uyruklu şahısla aldattığını öğrenerek eve gitti. Eve kadının kardeşiyle giden H.M., karısının yanında başka bir erkek olduğunu gördü. Kadının kocasından kaçmaya çalışan evdeki şahıs A.M., öfkeli kocadan kurtulmak için apartmanın 3’üncü katından 2’inci katın balkonuna atladı. 
İhbar üzerine olay yerine 112 sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Pencereden aşağı atlayarak yaralanan A.M. bulunduğu yerden alınarak tedavisi için hastaneye kaldırıldı.
Polis ekipleri güçlükle sakinleştirdikleri İ.H’nın kocası H.M. ve kadının kardeşini gözaltına aldı. Olayı öğrenen A.M.’nin babası da olay yerine gelerek taşkınlık çıkardı. Polis ekipleri babayı da gözaltına alarak emniyet müdürlüğüne götürdü.
Sevgililer Bolu’da kaldı
Emniyet Müdürlüğü’nde ifadeleri alınan şahıslardan İ.H.’nin eşi H.M. ile, İ.H.’nin erkek kardeşi ve A.M.’nin babası “düzeni bozmak” suçlamasıyla sınır dışı edildi. Evde sevgilisiyle basılan İ.H. ile sevgilisi A.M. ise Bolu’da kaldı.

Bolu'da kalan çiftle ilgili ise son dakika gelişmesi geldi. Alınan bilgiye göre,  Pencereden atlayan İ.H.’nin sevgilisi A.M. isimli şahıs iyileşince birlikte sınır dışı edilecekler. 

Muhabir: Havva AKÇA