Milli Takım arasını boş geçmeyen ve Gençlerbirliği karşılaşması için özel hazırlanan Boluspor hazırlıklarını tamamladı. Ligde yarın saat 17:00’da 28’inci hafta için sahaya çıkacak Kırmızı Beyazlı temsilcimiz maç saatini bekliyor.

Pazartesi günü son çalışmasını saat 17:00’da yapan Boluspor tüm konsantrasyonunu ile karşılaşmaya odakladı. Kırmızı Beyazlılar 15 günüdür sabah-akşam olmak üzere çift antrenmanlarla karşılaşmaya hazırlanırken, Teknik Direktör Yalçın Koşukavak oyuncularının çalışma performanslarından bir hayli mutlu oldu.

Günün son çalışmasını 45 dakika yapan Kırmızı Beyazlılar antrenmanda önce moral motivasyonun yüksek tutulması için oyunsal çalışmalar ile antrenmana başladı.

5’e2 ile antrenman devam ederken antrenmanın son bölümünde ise Teknik Direktör Yalçın Koşukavak Gençlerbirliği karşılaşmasının son ikazlarını yapmak için tüm takıma saha içi organizasyonları gösterdi.

Feci kaza, ortalık savaş alanına döndü Feci kaza, ortalık savaş alanına döndü

Yarın sahadan mutlak 3 puanla ayrılmak isteyen Boluspor Gençlerbirliği’ni eli boş göndermek istiyor. Taraftar desteği ile ligin güçlü ekiplerinden bir olan Başkent temsilcisini mağlup etmek isterken camia bu karşılaşmaya odaklandı.

Editör: Mehmet Ali Atalay