Cumhuriyet’in 100. yıl coşkusu yurdun her bir parçasında büyük bir heyecan ve coşkuyla kutlanıyor. Okullarda, önemli alanlarda ve yerlerde Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusu paylaşılıyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada 30 Ekim Pazartesi günü okulların tatil olduğunu bildirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ekim Pazartesi günü okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerin bir gün tatil edildiğini duyurdu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Cumhuriyet Bayramımızı Cumhuriyetimizin 100. yılına yaraşır bir coşkuyla kutladık. Bu coşkuyu paylaşan milletime teşekkür ediyorum. Bu vesileyle, 30 Ekim Pazartesi okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerimizin 1 günlüğüne tatil edilmesi kararı aldığımızı bildirmek isterim.

Cumhuriyet Bayramımızı Cumhuriyetimizin 100. yılına yaraşır bir coşkuyla kutladık. Bu coşkuyu paylaşan milletime teşekkür ediyorum.

FİKRET ÇIRACI’NIN CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU FİKRET ÇIRACI’NIN CENAZE PROGRAMI BELLİ OLDU

Bu vesileyle, 30 Ekim Pazartesi okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerimizin 1 günlüğüne tatil edilmesi kararı aldığımızı bildirmek isterim.