Futboldaki temsilcimiz Geredespor Bölgesel Amatör Lig’e (BAL Ligi) yükselmesini Gerede Şehir Stadyumunda Ramazan Çelik konseri ile kutladı. Kutlamalara Belediye Başkanı Mustafa Allar, Kulüp Başkanı Celal Uslu, yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar katılım sağladı.      

2022-2023 sezonunda Bolu Akay Kardeşler 1. Amatör Lig şampiyonu olarak baraj maçında karşılaştığı Yeniçağaspor’u 2-1’lik skorla mağlup ederek Bölgesel Amatör Lig’e (BAL Ligi) yükselen temsilci Geredespor, Gerede Şehir Stadyumunda Ramazan Çelik konseri ile şampiyonluk kutlama gerçekleştirdi.    

Ankaragücü'nü yenen Galatasaray 2022-2023 sezonunu şampiyon tamamladı Ankaragücü'nü yenen Galatasaray 2022-2023 sezonunu şampiyon tamamladı

ŞAMPİYONLUĞU OYUN HAVALARIYLA KUTLADILAR    

2023-2024 sezonunda tüm Bolu’yu BAL Ligi’nde temsil edecek olan Geredespor, bu başarısını taçlandırmak için ,Bolu’nun yerel sanatçısı Ramazan Çelik konseri ile şampiyonluğunu oyun havaları eşliğinde doyasıya kutladı.    Kratyalılar taraftar grubu da konsere geniş bir katılım sağladı. Onlarca üye şarkılara eşlik etti, doyasıya eğlendi.  

 Kulüp Başkanı Celal Uslu, katılım sağlayan herkese teşekkür ederek “biz bu başarının ödülünü hak ettik” dedi.