HABER: Fahri Gündüz - İlhan Durak

koca dehşeti: Pompalı tüfekle önce eşini ardından kendini vurdu koca dehşeti: Pompalı tüfekle önce eşini ardından kendini vurdu


Lige ya devam ya tamam diyeceği Çorum FK karşılaşmasına çıkacak Boluspor, galibiyete odaklandı. Cumartesi günü oynanacak karşılaşma için hafta başından beri çalışan ve tüm detayları ortaya koyan temsilcimizde, artık maç saati bekleniyor. 
Play OFF için mutlak 3 puana ihtiyacı olan Boluspor’da kırmızı beyazlı oyuncular galibiyete inanıyor. Çok zor şartlar altında aldığı seri sonuçlarla kendisini Play OFF yarışı içine atarken, temsilcimiz bu yarışın içinde kalmak istemiyor. Antrenman boyunca yüzlerindeki ifade maça odaklandıklarını gösterirken galibiyet için birbirlerine söz verdiler. Bolusporlu futbolcular antrenmanda attıkları goller sonrası birbirlerini alkışlayıp moral ve motivasyonlarını üst seviyelerde tuttular.   
Boluspor’da son detayların yapıldığı ter antrenmanı 45 dakika sürdü. Teknik direktör Yalçın .Koşukavak son saha çalışmasında kısa hatırlatmalar yapmasının ardından son çalışma sona erdi .