Uzun yıllardır birlikte olan ve örnek çift olarak gösterilen ikili, ilişkilerine son verme kararını aldığı iddia edildi. Volkan ve Zeynep Demirel çiftinin, aralarına herhangi bir üçüncü kişinin olup olmadığı şimdiden merak konusu oldu.

Sosyal medyada sürekli olarak aşkları örnek gösterilen birbirlerine olan aşklarını doyasıya anlatan çiftin boşanma kararı magazin gündemine bomba gibi düştü. Bugüne kadar 14 yıl boyunca birçok zorluğa birlikte göğüs geren, örnek çift olarak gösterilen Demirel ailesi yolları ayırma kararı aldı.

NEDEN ALDATMA MI?

Boşanma haberi sonrası sosyal medyadan taraftarlar ve sevenler çifte destek mesajları iletmeye başladı. Volkan ve Zeynep Demirel çiftinin evliliklerinin sona ermesine dair şimdiden ortaya pek çok iddia atıldı.  Ancak bu iddialarla ilgili henüz ki taraftan da bir açıklama gelmedi. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise bu haberin gerçek olmadığına hatta çifti gündemi değiştirmeye çalışmayla suçladı.

İddiaya göre Zeynep Demirel daha önce de boşanmayı düşünmüş, ancak Hatay depremi nedeniyle kararını ertelemişti. 2010 yılında dünyaevine giren çift, 2014 yılında Yade ve 2017 yılında ise Yeda isimli kızlarını kucaklarına almıştı.

Karadeniz'de müsilaj yayılıyor Karadeniz'de müsilaj yayılıyor

Çift bugüne kadar her zaman sosyal medyadan büyük aşklarını dile getirdikleri fotoğrafları ve yazılar paylaşmıştı. Sosyal medyada “herkes birbirini aldatırken bu çiftin aşkı inancımı kuvvetlendiriyor” yorumları yapılmıştı. Bu haber sonrası kullanıcılar “Aşka inancım kalmadı” yorumları atmaya başladı. Bazı kullanıcılar ise “göze sokulan her zaman sahtedir” yorumunda bulundu. HABER MERKEZİ

Editör: Berfin MUTLU