Boluspor’un önemli gelir kaynaklarından biri olan Gölcük’ün Milli Parklar Genel Müdürlüğü bünyesine geri alınmasının ardından açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Gölcük’ün Boluspor’un elinden alınmasının önüne geçin. Yoksa 3 milletvekilimiz de aldığı oyların hakkını vermemiş olur. Görevlerini yapmamış olurlar. Gölcük’ü Boluspor’un elinden aldıran milletvekilleri olarak tarihe yazılırlar” dedi. 
Haber: Hakan Aydın
Boluspor’un önemli gelir kaynaklarından biri olan Gölcük Tabiat Parkı, Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne devredildi. Devir işleminin elektronik ortanda Bolu Belediyesi’ne bildirilmesi üzerine açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Gölcük tahsisi şimdi gelen bilgiye göre iptal edildi. 2040 yılına kadar Bolu Belediyesi’ne bedeli karşılığı tahsis edilmişti. Bizde burayı Boluspor’a vermiştik, Boluspor’da ciddi bir gelir elde ediyordu” dedi. 
Yapılan fesih işleminin Bolu’ya yapılan en büyük ihanet olduğunu belirten Başkan Özcan, “2004 yılında Abant Boluspor’un elinden alınmıştı. Şimdi de Gölcük’ün gelirleri Boluspor’undu. Durup dururken Boluspor’un en önemli geliri elimizden gitti. Bu karar geri alınmalıdır. Bolu’ya yapılan en büyük ihanettir” ifadelerini kullandı. 
“ÜÇÜNE DE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”
Bolu’nun 3 tane milletvekili olduğunu belirten Başkan Özcan, “3 milletvekiline sesleniyorum; Bolu milletvekili olduğunuzu görelim. Gölcük’ün Boluspor’un elinden alınmasının önüne geçin. Yoksa 3 milletvekilimiz de aldığı oyların hakkını vermemiş olur. Görevlerini yapmamış olurlar. Gölcük’ü Boluspor’un elinden aldıran milletvekilleri olarak tarihe yazılırlar. Üçü de bizim arkadaşımız. Biz niye vekil olarak sizleri Ankara’ya gönderiyoruz. Bolu’nun haklarını koruyun diye. Bunun siyasi bir karar olduğunu düşünmüyorum. Ama burada öyle birileri var ki, bu kararı aldırabiliyorlar. Kim olduklarını bilmiyorum, bilsem söylerim. Güçlü birileri olduğu kesin. Bu yanlış karardan ancak siyasi bir kararla dönülebilir. Bu karardan geri adım attıramazlarsa, üçüne de hakkımı helal etmiyorum” şeklinde konuştu.

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü'nün acı günü Aydın İl Sağlık Müdürlüğü'nün acı günü