Şerit dışından giden kuryeye polisten uyarı: “Üç kuruş için canını tehlikeye atma” Şerit dışından giden kuryeye polisten uyarı: “Üç kuruş için canını tehlikeye atma”

İftar öncesinde tüm masaları dolaşarak huzurevi sakinlerinin mübarek Ramazan aylarını ve Yaşlılara Saygı Haftasını kutlayan Vali Erkan Kılıç, Ramazan ayının manevi atmosferinde büyüklerimizle birlikte orucunu açtı.
İftar yemeği sonrasında huzurevi sakinleriyle sohbet eden Erkan Kılıç, “Yaşlılara Saygı Haftası" münasebetiyle değerli büyüklerimizle birlikte pasta kesti.
Huzurevi sakinlerinin şarkılar söylediği iftar programında ulu çınarlarımıza hitaben yaptığı konuşmasında Erkan Kılıç, "Bizim inancımızda ve kültürümüzde büyüklerin gönüllerinin hoş tutulması, hayır dualarının alınması ve onlara hürmet edilmesi esastır. Başımızın tacı olan siz değerli büyüklerimizle sık sık bir araya gelerek ihtiyaçlarınızın karşılanması için elimizden gelen gayreti ve desteği göstermeye devam edeceğiz.
Tuttuğunuz oruçları Allah kabul etsin. Daha nice Ramazanlara, bayramlara kavuşmanızı diliyor, sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyor, ellerinizden öpüyor, sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin inşallah.” dedi.

Editör: Havva AKÇA