Aslı Enver'in 'tavsiyesi' gündem oldu: 'Hayat kısa, daha çok Belçika çikolatası yiyin Aslı Enver'in 'tavsiyesi' gündem oldu: 'Hayat kısa, daha çok Belçika çikolatası yiyin

Haber: Berfin MUTLU

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol, öğlen 50. Yıl İzzet Baysal Ortaokulu'na giderek oyunu kullandı. Vali Erkan Kılıç’a eşi de eşlik etti. Oy kullanmadan önce vatandaşlarla selamlaşan Kılıç, 1050 nolu sandıkta oyunu kullandıktan sonra açıklamalarda bulundu.

Vali Kılıç, oy kullanma sürecinde herhangi bir sıkıntı olmadığının altını çizerek, “Az önce oyumuzu kullanarak vatandaşlık görevimizi yaptık. Şu anda seçim huzur ortamı içerisinde geçiyor. Bize intikal eden herhangi bir problem, sıkıntı yok. Gayet demokratik ortamda siyasi partilerde çalışmalarını sürdürdü. Bugünde aynı şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar. İnşallah ülkemize, milletimize bu seçimlerin hayırlı olmasını diliyorum. Herkese iyi ramazanlar önümüzdeki dönemde de bayramlarını tebrik ediyorum herkesin. Seçimlerin ülkemize milletimize hayırlar getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Editör: Berfin MUTLU