Polisin GBT kontrolünde silahlar patladı: 1 ölü, 1 ağır yaralı Polisin GBT kontrolünde silahlar patladı: 1 ölü, 1 ağır yaralı

Haber Merkezi

AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN ANNELERİ ZİYARET EDİLDİ
Vali Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, Anneler Günü münasebetiyle 2002 yılında Antalya’da şehit olan Volkan Biçici’nin kıymetli annesi Türkan Biçici ile 2017 yılında Hakkari’de şehit olan Burak Bilen’in kıymetli annesi Nurhayat Bilen’i hanelerinde ziyaret ettiler.

Aziz şehitlerimizin annelerine çiçek takdim ederek Anneler Gününü kutlayan Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, şehitlerimizin emaneti başımızın tacı annelerimize sevgi ve saygılarını sundular; ziyaretlerde şehitlerimizin yakınlarıyla sohbet ederek çocuklara çeşitli hediyeler verdiler.

HUZUREVİNDE KALAN ANNELERİMİZ ZİYARET EDİLDİ
Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, Anneler Günü münasebetiyle İzzet Baysal Çakmaklar Huzurevi ve İzzet Baysal Vakıf Huzurevini ziyaret ederek kıymetli büyüklerimizle bir araya geldiler. 

Değerli büyüklerimizle tek tek sohbet ederek huzurevlerinde kalan annelerimizin Anneler Gününü kutlayan Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, kıymetli büyüklerimize sağlık, mutluluk içinde nice huzur dolu günlere erişmeleri temennisinde bulundular.

Bu özel ve anlamlı gün sebebiyle Erkan Kılıç ile eşi Ayşe Elif Kılıç, huzurevlerimizde kalan annelerimizle birlikte pasta kestiler, çiçek takdim ettiler.