HABER: FARUK ÇİDEM

Olay, geçtiğimiz yıl Ocak ayında Yenigeçitveren köyü mevkiinde bulunan bir tavuk üretim çiftliğinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Necati G. (26) ile 61 yaşındaki Ahmet Kuyucu arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı kavga çıktı. İkili arasında yaşanan kavga sırasında Necati G. cebinden çıkardığı bıçakla mesai arkadaşı Kuyucu'ya saldırdı. Kalbine ve vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden bıçak darbeleriyle Kuyucu, kanlar içerisinde yere yığıldı. Diğer işçilerin ihbarı üzerine olay yerine 112 sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekiplerinin incelemesinde Ahmet Kuyucu’nun hayatını kaybettiği belirlendi. Kuyucu’yu öldüren Necati G. ise, jandarma ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Necati G. jandarmadaki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

Bolu 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Necati G. (27) ile öldürülen Ahmet Kuyucu'nun (61) yakınları ve taraf avukatları katıldı.

ABANT İLKOKULU TAMAMEN BOŞALTILDI ABANT İLKOKULU TAMAMEN BOŞALTILDI

Son sözü sorulan Necati G, Ahmet Kuyucu'nun kendisine cinsel tacizde bulunduğunu, cinayeti bu sebeple işlediğini, utancından bunu dile getiremediğini, olaydan sonra teslim olduğunu ve ambulansa haber verdiğini öne sürdü.

Kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanık Necati G'nin müebbet hapisle cezalandırılmasına karar verdi.