Trendyol Süper Lig’in 2023/24 sezonunda şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray’ın teknik adamı Okan Buruk’un, Fenerbahçe’ye yönelik küfürlü tezahüratı büyük tepki çekti. Sarı-lacivertli kulübün başkanlığına adaylığını duyuran Aziz Yıldırım’ın yönetim listesinde yer alan Mahmut Uslu, o tezahürata karşılık Buruk’a sert ifadeler kullandı.

Diyarbakır ve Mardin arasında çıkan yangında can kaybı 11'e yükseldi Diyarbakır ve Mardin arasında çıkan yangında can kaybı 11'e yükseldi

“YALATACAĞIZ”

Ankara’da Aziz Yıldırım’ın genel kurul üyeleriyle bir araya gelmesinin ardından çarpıcı açıklamalar yapan Uslu, şu ifadeleri kullandı:

"Rakibin mevcut antrenörüne o küfürlü şarkıyı gelecek sene yalatacağız. Galatasaray'ın bu çıkışını indireceğiz. 3 sene de şampiyonluk için geliyoruz. Yeter ki seçilelim. Aziz Yıldırım hepimizin lideri, Ali Koç'un da lideriydi ama o yanlış yollara girdi."

MAHMUT USLU KİMDİR?

Mahmut Nedim Uslu, Türk iş insanı, eski basketbolcu ve koç olarak tanınır. Özellikle Fenerbahçe Spor Kulübü'nde önemli görevlerde bulunmuştur. Aziz Yıldırım dönemlerinde Fenerbahçe'de as başkanlık, genel sekreterlik ve basın sorumlusu gibi görevleri üstlenmiştir. Ayrıca, 1980-1982 yılları arasında Efes Pilsen'in ve 1985-1986 sezonunda da Fenerbahçe'nin basketbol takımlarının koçluğunu yapmıştır.

-Haber Merkezi-

Editör: Mehmet Ali Atalay