Gerede Ülkü Ocakları Başkanı Veysel Türker, BAL ligine yükselme başarısı gösteren Geredespor’un yalnızlığa terk edildiğini belirterek destek olmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Türker, şu ifadeleri kullandı:

“Bilindiği üzere geçtiğimiz sezon Bolu amatör ligini namağlup tamamlayıp play-out baraj maçında Yeniçağaspor’u yenerek adını bal ligine yazdıran güzide ilçemizin güzide takımı Geredespor yalnızlığa terk edilmiştir.

Memleketimizin takımı olan Geredespor 1970 yılından bu güne kadar nice başarılara imza atıp şanlı tarihiyle bu günlere kadar gelmiştir.

GIDA MÜHENDİSİ KÖSEMECİ  27 YIL SONRAKİ FELAKETE DİKKAT ÇEKTİ GIDA MÜHENDİSİ KÖSEMECİ 27 YIL SONRAKİ FELAKETE DİKKAT ÇEKTİ

Şunu belirtmek isteriz ki; şahsi ve menfi düşüncelerden arınarak herhangi bir çıkar amacı gütmeksizin,  sen ben yok yalnızca Gerede ve Geredespor var diyerek şanlı kulübümüz için taşın altına yalnızca elimizi değil gövdemizi de koyarak mücadele içinde olacağımızın bilinmesini isteriz.

İlk etapta BAL ligine katılım ücreti olan tutar TFF’ye Gerede ülkü ocakları tarafımızca yatırılacaktır. En kötü gün bugünse bugün de Geredespor..!”