Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı, okulların kapanmasına bir hafta kala çocukları lunaparka götürerek keyifli anlar yaşattı.

Ormanlık alanda yakılan lastikler ekiplerce söndürüldü Ormanlık alanda yakılan lastikler ekiplerce söndürüldü

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen etkinliğe MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol ve ailesi, Ülkü Ocakları Genel Sekreteri İlhan Durak ve ailesi, MHP Merkez İlçe Başkanı Selami Taşdöven ve il ilçe yöneticileri, Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Sedat Tok ve il yöneticileri, Türkiye Kamu-Sen Bolu Temsilcisi Furkan Özübek ve yöneticileri, eşleri ve çocukları ile katıldı. Çocuklarla birlikte etkinliğe katılan diğer katılımcılar adeta çocukluklarına geri döndü. Keyifli ve eğlenceli dakikalar geçiren yönetim kadroları ve aileleri aynı zamanda birlik beraberlik mesajı verdi.

Etkinliğin ardından açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Sedat Tok “Okulların kapanmasına bir hafta kala evlatlarımıza karne hediyesi olarak keyifli anlar yaşatmak istedik. Ayrıca bizler de onlarla birlikte çocukluğumuza geri döndük ve gerçekten eğlenceli saatler geçirdik. Birlik ve beraberliğimizin göstergesi olan bu etkinliğimize katılan tüm yöneticilerimize ve ailelerine teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: (Haber Merkezi)