Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı, bazı ekmek fırınlarının önlerine MHP İl başkanı İlhan Durak’ın destekleri ve talimatları ile “Askıda Ekmek” kampanyası başlattı.

Kampanyayla ilgili olarak Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı tarafından açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada, “Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı olarak, ilimizde faaliyette bulunan bazı ekmek fırınlarının önlerine MHP İl başkanımız İlhan Durak Beyefendi’nin destekleri ve talimatları ile “Askıda Ekmek” kampanyası başlatmış bulunmaktayız. Her gün 100 adet ekmek MHP ve Ülkü Ocakları il Başkanlıklarımız tarafından ihtiyaç sahiplerinin alması için ekmek fırınlarının önlerine firma sahipleri tarafından asılacak, ihtiyacı olan alacak, Destek vermek isteyen ise hazırlatmış olduğumuz hayır ağaçlarına ekmeğini asacak.

BEM-BİR-SEN BAŞKAN YARDIMCISI HANEFİ SİNAN BOLU’DA    BEM-BİR-SEN BAŞKAN YARDIMCISI HANEFİ SİNAN BOLU’DA  

ALAN EL İLE VEREN EL ARASINDA KÖPRÜ OLUYORUZ”

Bu kampanya ile paylaşmanın ne kadar güzel bir eylem olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyoruz. Bu sayede “Alan el ile veren el arasında köprü oluyoruz” bu da bizlere yetiyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız fırınların önlerinden ekmekleri alabilirler. Kampanyamızın başlatılmasına ve bir süre sürdürülmesine desteklerini veren MHP il Başkanımız İlhan Durak, Milletvekilimiz İsmail Akgül, MHP il Başkan Yardımcımız ve Lider Ekmek sahibi Erkan Saklı, Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanımız Cihan Özkalem’e bir kez daha teşekkür ederiz.” İfadelerine yer verildi.