Şampiyona, İl Müdürü Emrullah Güler ve Türkiye Cimnastik Federasyonu As Başkanı Cumhur Özçelik’in katılımıyla resmi açılış töreniyle başladı.

11-12 yaş kategorisinde mücadele eden erkek sporcular arasında büyük bir rekabet yaşandı ve kategorinin dereceleri şu şekilde oldu: Mustafa Ata Güzeltürk, 1. sırayı alarak büyük bir başarıya imza attı. Kerem İbrahim Çetin, 2. sırada yer alarak gururlandırdı. Nurettin Ege Öztürk ise 5. sırayı alarak finallerde yerini sağlamlaştırdı.

ARDA GÜLER BOMBASI! REAL MADRİD KARARINI VERDİ, SAKATLANMIŞTI ARDA GÜLER BOMBASI! REAL MADRİD KARARINI VERDİ, SAKATLANMIŞTI

13-14 yaş kategorisinde ise şu sonuçlar elde edildi: Batuhan Meriç Mamur, birinci olarak zirveye çıktı. Sinan Cankurt, 8. sırayı alarak finallere katılma hakkı kazandı. 15-16 yaş erkekler kategorisinde büyük bir zafer yaşandı. Emir Öztürk, Türkiye Şampiyonu unvanını kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Sporcularımızı ve onları yetiştiren antrenörlerimizi gönülden tebrik ediyor, finallerde yarışacak olan sporcularımıza ise büyük bir başarı diliyoruz.