İftar programı Elifim Resort Hotel’de gerçekleşti. Programına katılım üst safhada oldu. Milliyetçi Hareket Partisi Gerede İlçe Başkanı Mustafa Çiçek ve Gerede Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Veysel Türker misafirlerle tek tek ilgilendi.

İftar sonrası Gerede Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Veysel Türker açıklamalarda bulundu. Veysel Türker yaptığı açıklamada; ”Kıymetli hemşehrilerimiz, Cumhuriyetin 100. yılında Cumhurun onurunu, Türk ve Türkiye yüzyılı vizyonunu hedef gösteren bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve Cumhur İttifakı adayımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde sağlanan birlik ve beraberliği perçinlemek amacıyla, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı ve Gerede Ülkü Ocakları olarak düzenlemiş olduğumuz ”İftar soframızda ramazanın bereketini birlikte yaşayalım” etkinliğimiz kapsamında göstermiş olduğunuz değerli katılımlarınız için teşekkürü borç biliriz”

MEYDANLARA SIĞMAYACAĞIZ”

“Bu vesileyle davete katılan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın İlhan Durak, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sayın Cihan Özkalem, Milletvekili adaylarımız Sayın İsmail Akgül ve Sayın Muhittin Özel, Türk Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Sayın Erhan Bayram ve yine teşkilatımızın kıymetli başkanları ve yöneticileri, BESOB Başkanı Sayın Tahir Gayret, Gerede TSO Başkanı Sayın Ersin Kaşka , HSK İdari ve Mali İşler Şube Müdürü sayın Muhsin Balaban, ilçemizin kıymetli STK TEMSİLCİLERİ, oda başkanları ve yöneticileri, kurum müdürlerimiz, değerli muhtarlarımız, iftarımıza ev sahipliği yapan Elifim Resort Otel işletmecisi Sayın Akif Allar ve personeline, davetimize icabet edip uzaktan yakından katılım sağlayan kıymetli hemşehrilerimize ve misafirlerimize iyi ki varsınız diyoruz. Beklenti üzeri teveccühlerinizden dolayı ilgi gösteremediğimiz, eksikliklerimiz olduğu durumlar oldu ise affınıza sığınarak iftarımıza katılan herkesten ayrı ayrı özür dileriz. Milliyetçi Harekete gönül vermiş her kim varsa en kalbi duygularımızla selamlarımızı iletiyoruz. Bugün salonlara sığmadık, yarın da meydanlara sığmayacağız. Gayret bizden tevfik Allah’tandır, çalışma bizden mükafat millettendir” ifadelerine yer verdi.

İL GENEL MECLİSİ HAZİRAN AYI TOPLANTILARI BAŞLADI İL GENEL MECLİSİ HAZİRAN AYI TOPLANTILARI BAŞLADI

HABER:Mümin Sefa GÜNAY