Survivor yarışmasının ünlü ismi Turbo Turabi olarak bilinen Turabi Çamkıran, sağlık sorunları nedeniyle 2024 Survivor All Star yarışmasından çekildikten sonra uzun süre kameralardan uzak kalmıştı. Ancak son görüntüleri, hayranlarını şaşkına çevirdi.

Turabi Çamkıran’ın yoğun bakımda tedavi gördüğü dönemde bir dövüş organizasyonunda ringde yer aldığına dair videolar sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Yastık Dövüşü Şampiyonası adı verilen organizasyonda ikinci sırada çıkan yarışmacının Turabi olduğu ortaya çıkınca hayranları bu durumu şaşkınlıkla karşıladı.

Sakarya’da korkutan yangın: Dumanlar mahalleyi kapladı Sakarya’da korkutan yangın: Dumanlar mahalleyi kapladı

Yastık Dövüşü Şampiyonası, rekabetçi yastık savaşları düzenleyen ve boks ile karma dövüş sanatlarının unsurlarını özel yastıklarla birleştiren profesyonel bir spor organizasyonudur. 2021 yılında Steve Williams tarafından kurulan organizasyon, benzersiz bir dövüş sporu tarzı sunarak dikkat çekiyor. Aslında görüntüler, 10 ay önce yapılan bir müsabakaya ait. PFC: Pillow Fight Championship isimli organizasyona katılan Turabi'nin dövüşe 2023 yılının Ağustos ayında çıktığı görüldü.

Kaynak: Haber Merkezi