‘Kafayı vuracağım’ diyerek tehdit ettiği polise tekme attı: O anlar kamerada ‘Kafayı vuracağım’ diyerek tehdit ettiği polise tekme attı: O anlar kamerada

Haber Merkezi

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlük binasında gerçekleştirilen girişimcilik kulübü protokolü imza törenine, Odanın Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz, TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Yüce, kuruldan sorumlu Odanın Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Ayarcan, TOBB Bolu İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Murat Karaağaç, kuruldan sorumlu Odanın Yönetim Kurulu Üyesi Kayhan Perçin, kurulların üyeleri ve Genel Sekreter İsmail Gören katıldı.

Protokol ile Sürdürülebilir kalkınmanın temel şartlarından birisi olan kadınların ve gençlerin ekonomiye katılımını sağlayabilmek, üniversitemizde girişimcilik ekosistemini artırmaya yönelik çalışmalar yürütmek, Toplumsal Katkı ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları çerçevesinde ortak projeler organize edilmesi, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarının tanınırlığını ve bilinirliğini arttırmak amacı ile faaliyetler yapılması ve projeler geliştirilmesi, Ulusal ve uluslararası fonlara yönelik ortak projeler hazırlanması ve başvuruların gerçekleştirilmesi, Ortak eğitimler, atölye çalışmaları, yarışmalar ve paneller düzenlenmesi, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarının gençlik çalışmalarının planlanmasında kullanılması amacı ile çalışmalar gerçekleştirilmesi ve Düzenli toplantılar gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır.

Editör: Berfin MUTLU