fotogaleri-2

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası, Gerede TSO heyeti ile birlikte ilk olarak Gerede Kaymakamı Fatih Kaya’yı ve ardından Belediye Başkanı Mustafa Allar’a ziyaret gerçekleştirdi. Heyet ardından Gerede’de Organize Sanayi Bölgelerini ve ilçemizin tarihi yerlerini ziyaret etti.

Tatvan heyetinde Tatvan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Adabağ, Meclis Başkanı Servet Avcı, Meclis Başkan Yardımcısı Ecevit Özkan, Meclis üyeleri Nedim Acet, Yunus Başar, Özgür Karatay, Mesut Üstün, Mücahit Menteş ve Genel Sekreter Mücahit Diksin yer aldı.

ziyaretlerin ardından iki kardeş oda Gerede TSO ve Tatvan TSO ortak meclis toplantı yaparak iki kurumun işbirliği yapabileceği konularda fikir alışverişinde bulundu, toplantıda özellikle iki kuruma katkı sunacak ortak AB Projeleri konusunda işbirliği yapılmasına karar verildi.

POLİSLER OKULLARI DENETLEDİ POLİSLER OKULLARI DENETLEDİ

Ortaklık kültürü ile kurulan fabrikaların ilçe ekonomisine büyük katma değer kazandırdığını kaydeden Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka, bölgemizde de benzer örnek uygulamaların teşvikinin önemli olduğunu vurguladı. Gerede Medya Takip