Başıboş köpekler uyutulsun mu?  Bakın Bolu halkı ne düşünüyor... Başıboş köpekler uyutulsun mu? Bakın Bolu halkı ne düşünüyor...

HABER:  Elif Erdoğan

Gerede Belediyesi Meclisinde alınan karar ile Yukarı Tarihi Hamam’ın çalışma saatleri ve fiyat tarifesi belirlendi. Yukarı Tarihi Hamam Salı-Perşembe-Cuma-Pazar günleri 08.00 ile 22.00 saatleri arası erkeklere, Pazartesi-Çarşamba-Cumartesi günleri ise 10.00-17.00 saatleri arası kadınlara hizmet verecek. Ayrıca kadınlara hizmet verilen günlerde saat 18.00’den sonra saat 22.00’ye kadar erkeklere hizmet verilecektir. Hamama giriş fiyat tarifesi ise 100 TL olarak belirlendi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar, “’Yukarı Tarihi Hamam’ı şahıs bünyesinden Belediyemiz bünyesine kazandırmıştık. Tarihi yapı gereği zaman zaman tadilat ve tamirat çalışmaları gerektiren Yukarı Tarihi Hamam bir süre yenileme çalışmaları nedeni ile kapalı kaldı. Saunası yapıldı. Sıcaklık bölümündeki tüm arızalar ve eksikler giderildi. Geçmişte bize gelen şikâyetlerin başında soğuk olması geliyordu inşallah bundan sonra bu tür sıkıntılar olmayacak. Yenileme çalışmalarını bitirerek 13 Mayıs 2024 Pazartesi itibari ile vatandaşlarımızın hizmetine açtık. İlçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun’’ dedi.