HABER: FARUK ÇİDEM

Türkiye 14 Mayıs’ta tarihi bir seçime giderken meclis vekil sayıları da partilerin ilk gündem maddeleri arasında yerini alıyor. Cumhur ve Milet ittifakları en çok vekil sayısını çıkarabilmek için aday adaylarını ince eleyip sık dokuyor.

Bolu’da siyasetin en çekişmeli günlerinin yaşandığı AK Parti’de kulislerde konuşulanlar dengelerin değiştiği yönünde. Yeni isimlerle vatandaşların karşısına çıkmak isteyen AK Parti kulislerinden sızan bilgiye göre her seçimde 2’inci sırayı alan Geredeli adayla ilgili…

ÖĞRENCİLERİN RESİM SERGİSİ BEĞENİ TOPLADI ÖĞRENCİLERİN RESİM SERGİSİ BEĞENİ TOPLADI

Gelen bilgiler arasında uzun bir aradan sonra ilk defa en çok oy potansiyeli bulunan Geredeli vekilin 14 Mayıs seçimlerinde 2’inci değil 3’üncü sıradan gösterileceği.

GEREDE 1’İNCİ SIRAYI İSTİYOR

Geredeli vekil adayının 3’üncü sıradan gösterileceğinin konuşulması üzerine bu kez de Geredeli seçmenler listenin 2’inci değil 1’nci sırasında gösterilmek istediklerini dillendirdiler. AK Parti’nin ilçeler arasında en çok oy potansiyelinin kendilerinde olduğunu söyleyen seçmenler tarihi seçimde taşıyıcı değil belirleyici olmak istediklerini belirttiler.

AK PARTİ’DE KÖKTEN DEĞİŞİM…

AK Parti’de geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen temayül yoklamasına girmeyen ve vekillik sürecindeki tutumu değerlendirmeye alınan Arzu Aydın’ın liste dışı kaldığı iddia ediliyor. Kulislerden sızan bilgilere göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarihi seçimde illerde seçmenlerin hassasiyetlerini daha fazla dikkate alarak yeni isimlerle yola devam edeceği belirtiliyor.