HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu'da bugün vefat edenler Bolu'da bugün vefat edenler

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yeni dönem proje tanıtım toplantısını 3 bin kişilik Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. Binlerce kişinin akın ettiği ve salonun dolması nedeniyle yüzlerce kişinin de dışarıdan takip ettiği aday ve proje tanıtım toplantısında büyük coşku yaşandı.

EMEKLİLERE MÜJDE VERDİ

Başkan Tanju Özcan, emeklilerin yaşadıkları sıkıntılara kayıtsız kalamayacaklarını belirterek, “Emeklilerimiz çok şartlarda hayatlarını devam ettirmeye çalışıyor. Biz bu duruma kayıtsız kalamayız. Bütün hesaplarımızı yaptık. Gelirimize giderimize baktık. Şartları sağlayan emeklilerimize her ay 2 bin lira yardım yapacağız. Ayrıca emeklilerin su ücretlerinde yüzde 50 indirim sağlayacağız” dedi.

SIRA BORAZANLAR DERESİNDE

Sağlık mahallesinde bulunan kanalı kapatarak vatandaşlar için yeni bir yaşam alanı oluşturan Tanju Özcan, aynı projenin Borazanlar mahallesinde de gerçekleşeceği müjdesini verdi. Borazanlar deresinin üzerinde oluşturulacak yürüyüş yolunun 2 etaplı ve 4,5 kilometre uzunluğunda olacağını ifade eden Özcan, Bolu’yu her yönüyle Avrupa Kenti haline getirmeye devam edecekleri sözünü verdi.

PROJELERİ AYAKTA ALKIŞLANDI

Özcan, programın devamında yapılacak yerleri ve özellikleriyle yeni projelerini tanıtmaya devam etti. Özcan’ın yeni dönem için hazırladığı projeler salonu dolduranlar tarafından ayakta alkışlandı.

Editör: Faruk ÇİDEM