Haber Merkezi 

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın amatör spora desteği artarak devam ediyor. Özcan geçtiğimiz haftalarda verdiği sözü yerine getirerek Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)’e 500 bin TL yardımda bulundu. İl genelindeki tüm amatör spor kulüplerine eşit oranda dağıtılacak yardım ASKF banka hesaplarına geçti.

500 bin TL tutarındaki temsili çeki Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Cemalettin Metin’e teslim eden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Evet biz başkanımıza ve yöneticilerimize Mart ayı sonuna kadar 500 bin lira amatör spor kulüplerimize yardım vereceğimizi ifade etmiştik. Bu sözümüzün gereğini yerine getirdik. Hesaplarına yattı. Başkanımız ve yönetimi tüm amatör spor kulüplerine adil bir şekilde dağıtacaklar. Amatör spor kulüplerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Mezarlıkta korkunç olay! Cesedi yakmak istedi... Mezarlıkta korkunç olay! Cesedi yakmak istedi...

Çeki teslim alan ASKF Başkanı Cemalettin Metin ise yardımın önemine değinerek, “Yaptığınız bu yardım gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtaracak, Bolu’daki amatör sporun ilerlemesi için bizlere de haz verecek. Ben tüm amatör spor kulüpleri ve federasyonumuz adına sizlere şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

Editör: Berfin MUTLU