HABER MERKEZİ - 5 yılda Bolu’yu Avrupa şehri yapan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yeni dönemde hayata geçirmeyi planladığı projelerini 3 Mart Pazar günü saat 14.00’de Karaçayır Kapalı Spor Salonu’nda düzenleyeceği toplantıyla açıklayacak. 

Bolu’da büyük heyecan uyandıracak Proje Tanıtım Toplantısı’nda Özcan, 5 yılda yaptıklarını anlatıp, daha sonra yenilikçi, çevreci, modern ve vizyoner onlarca proje ve vaatlerin detaylarını Bolu kamuoyu ile paylaşacak.

Flaş iddia! Erdoğan'ın ABD ziyareti işte bu yüzden iptal edildi! Flaş iddia! Erdoğan'ın ABD ziyareti işte bu yüzden iptal edildi!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, şölen havasında gerçekleşecek Proje Tanıtım Toplantısı’na tüm Bolu halkını davet etti.

5 yılda Bolu’yu Avrupa kenti yaptıklarını belirterek Bolululara seslenen Özcan, “5 yıl önce bana Bolu Belediye Başkanlığı görevini verdiniz. 5 yıl boyunca gecemizi gündüzüme katarak Bolu’yu güzelleştirme adına çok önemli çalışmalara imza attık. Bolu artık bir Avrupa kenti oldu. Şimdi artık ustalık dönemi. Sorunları ve nasıl çözeceğimizi daha iyi biliyoruz. Bunları anlatmak ve yeni döneme ilişkin projelerimizi tanıtmak için 3 Mart Pazar günü saat 14.00’de Karaçayır Kapalı Spor Salonu’na tüm Bolulu hemşerilerimi davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Editör: Faruk ÇİDEM