Haber: Havva Akça

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, katıldığı bir televizyon programında ihraç edilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Özcan, partisinin yanlış karar verdiğini ifade ederek mahkemeye başvuracağını söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaorğlu'nu eleştiren Özcan, “Geri dönsem bile sayın Kılıçdaroğlu CHP'nin başında kaldığı sürece aday adayı olmayacağım. Velev ki beni haklı buldu mahkeme ihraç kararını ortadan kaldıracak ben CHP'ye döneceğim. Sayın Kılıçdaroğlu görevde olduğu sürece aday adayı olmayacağımı ifade ettim” ifadelerini kullandı.

BOLU GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK FUARI'NDA   1500'ÜN ÜZERİNDE FİRMA TEMSİL EDİLDİ BOLU GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK FUARI'NDA 1500'ÜN ÜZERİNDE FİRMA TEMSİL EDİLDİ

“CHP YÖNETİMİ HAKKIMDA YANLIŞ KARAR VERDİ”       

CHP tabanıyla hiçbir sorunu olmadığını ancak yönetimle sorunu olduğunu ifade eden Özcan; “CHP'ye oy veren seçmenlerin benim itirazlarımın haklı olduğunu söylüyor. CHP'ye çok emek vermiş bir insanım. 22 yaşında CHP'ye üye oldum. Kurumsal olarak CHP yönetimi benim hakkımda yanlış karar verdi CHP tabanıyla alakası yok. CHP yönetimiyle sorunum olduğunu söylüyorum. Baykal'ın zamanındaki CHP ile Kılıçdaroğlu CHP arasında ne kadar fark var. CHP çizgisinin Atatürk ilkelerine döneceğine inanmıyorum. Genel Başkan ve ekibi değişmediği müddetçe bu parti yola girmez.” şeklinde konuştu.