Başıboş köpekler uyutulsun mu?  Bakın Bolu halkı ne düşünüyor... Başıboş köpekler uyutulsun mu? Bakın Bolu halkı ne düşünüyor...

Haber: Hakan Aydın
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Alaaddin Yılmaz döneminde başlanılan ve kendi döneminde tamamlanarak hayata geçirilen Kanal Yolu çalışmalarına devam edebilmek amacıyla destek istedi. İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katılan Başkan Özcan, toplantıda DSİ 5. Bölge Müdürü İbrahim Yaroğlu’nun da olduğunu görünce, “DİS Bölge Müdürümüz de toplantıda. Biliyorsunuz şehrimizin kuzeyinden geçen kanal yolunda bir düzenleme yaptık. Halkımız çok memnun. Kuvayı Milliye Bulvarı ismini verdiğimiz su kanalının devamının da aynı şekilde kapatılması için DSİ’ye bir başvuruda bulunduk. Çok da güzel hazırlandığını düşündüğüm proje ne yazık ki reddedildi. Biz istiyoruz ki burayı da Bolu’nun hizmetine sunalım. DSİ’den bu konuda destek bekliyoruz” dedi. 
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın konulmasını dinleyen 5. Bölge Müdürü Yaroğlu, Başkan Özcan’a hazırlanan projeyi tekrar gönderin ve değerlendirelim diye cevap verdi.