Yaşadığı rahatsızlık nedeniyle bir süredir hastanede yatan Korkmaz Soncul, dün gece vefat etti.

Soncul’un vefatı sosyal medya hesabından duyuran Fatih Yamaner yaptığı paylaşımda;

“Acı  Kaybımız”

Eşim Deniz Yamaner’in  babası, Ayberk ve Simay’ın dedeleri, Kayınvalidem Zeyneti Soncul’un sevgili eşi, SEDAŞ’tan emekli “Kayınpederim Merhum  Korkmaz Soncul”; solunum ve kalp rahatsızlığına bağlı geçirdiği rahatsızlık sürecinde tüm doktorların ve sağlık çalışanlarının özverili çabalarına rağmen; yedi gündür devam eden yoğun bakım ünitesindeki süreçten sonra dün gece saat 22.15 de Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazemiz bugün 27.06.2024 Perşembe günü Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra sonra Bolu Şehitler Mezarlığı'nda defnedilecektir.

Tüm büyüklerimize, akraba, dost ve arkadaşlarımıza üzüntü ile duyurulur.

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Tartıştığı oğlunu av tüfeğiyle vurarak öldürdü Tartıştığı oğlunu av tüfeğiyle vurarak öldürdü

VEFAT İLANI

Emekli Polis Merhum Celal Soncul ve Merhume Hüsna Soncul’un oğlu, Yavuz Soncul, Yılmaz Soncul, Suzan Özdemirel, Aysel Erbaş, Aynur Soncul’un kardeşi, Cavit Özdemirel'in kayınbiraderi, Turgut ve Sevdiye Özay’ın eniştesi, Murat ve Can Özdemirel’in Dayısı, İrem ve Mert Özay’ın Eniştesi; Hayriye ve Ahmet Ş. Yamaner’in dünürü, Kızı Deniz Yamaner’in babası, Fatih Yamaner’in kayınpederi, torunları Ayberk ve Simay Yamaner’in dedesi, Zeyneti Soncul’un sevgili eşi SEDAŞ’tan emekli; Merhum Korkmaz SONCUL Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Merhumun cenazesi 27.06.2024 Perşembe günü (bugün) Siteler Camiinde kılınacak Öğle ve Cenaze Namazı sonrası Şehitler Mezarlığında  defnedilecektir.

BoluTakip Gazetesi olarak merhum Korkmaz Soncul’a Allah’tan rahmet, Soncul ve Yamaner Ailelerine sabırlar dileriz. 

Kaynak: BoluPostası