HABER MERKEZİ

İzmir'de 3 kişiyi öldüresiye döven 6 şüpheli adli kontrolle serbest İzmir'de 3 kişiyi öldüresiye döven 6 şüpheli adli kontrolle serbest

Yeşil çayın zengin antioksidan özellikleri, şakaklardaki saç dökülmesini tedavi etmek için iyi bir yoldur. Saçınızı, yeşil çay ile durulamak saçınızın ve saç derinizin genel durumunu iyileştirmeye yardımcı olur.,

Bir bardak suya 2 poşet yeşil çay demleyin ve soğuduktan sonra suyu saç derinize uygulayın. Çay suyunu saçınızda 30 dakika bekletin ve ardından hafif bir şampuan kullanarak durulayın.

Nane, şakaklardaki saç dökülmesini önlemenin harika bir yoludur. Bir avuç yaprağı bir miktar suyla pürüzsüz bir macun oluşana kadar karıştırın ve etkilenen bölgeye uygulayın. 15 dakika sonra hafif bir şampuan kullanarak yıkayın.

Hindistan cevizi yağının besleyici özellikleri saç derinize derinlemesine nüfuz eder ve saç uzamasını desteklemek için folikülleri uyandırır.

Hindistancevizi yağını saç derinize uygulayın ve birkaç dakika masaj yapın. 2 saat sonra her zamanki gibi yıkayın.Soğan suyu, bakteriyel enfeksiyonları uzak tutmaktan kan dolaşımını iyileştirmeye kadar saç dökülmesiyle mücadelenin en iyi yollarından biridir. Bir soğanın suyunu çıkarın ve saç derinize uygulayın ve 15 dakika sonra yıkayın.

Editör: Berfin MUTLU